سمپاشی حشرات و جانوران

آفات خانگی و تهدیدی بر سلامتی شما

آفات علاوه بر ایجاد مزاحمت برای شما ، برای سلامتی و اموال شما در طول سال بسیار خطرناک هستند. سوسک ها، پشه ها و سایر حشرات و جانوران، دارای بیماری های مختلفی می باشند و باید آنها را از خانه دور نگه داشت. مهم نیست که الان چه فصلی است، حشرات موذی دزدکی برای بدست آوردن غذا، آب و زیستگاه راحت تر به محل اقامت شما وارد می شوند. دفع حشرات از منزل شما یک رویداد یکباره نیست و این روند باید بصورت هر ساله تکرار شود و کارشناسان مجرب ما شما را برای دفع آفات و حشرات موذی و سمپاشی منزل تان به صورت رایگان همراهی و مشاوره می نمایند.

ریشه کنی آفات خانگی با روشهای نوین

کارشناسان شرکت ما با آموزش های تخصصی و دستگاه های پیشرفته به مقابله با آفات منزل شما می پردازند و راه های ورود آفات و حشرات را شناسایی و چرخه زندگی آنها را مختل می کنند. تکنسین های شرکت رهپویان سلامت گستر آدرین با آموزش های حرفه ای رفتار تمامی آفات همچون سوسک ها ، موریانه ها ، مارمولک ها ، موش ها و… را می دانند و بهترین روش و سمپاشي را برای از بین بردن آفات به کار می برند.

مهندس حامد کاظمی: کارشناس بهداشت محیط

مهندس رضا صادق پور: کارشناس تاسیسات

مزایای اصلی خدمات ما

سرویس ما با استفاده از ترکیبی سموم و مواد بی خطر و 100% موثر و بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات روز به شما کمک می کند تا آفات را با سمپاشي از منزل خود دفع نمایید.

  خانه خود را عاری از هرگونه حشره نگهدارید.
  در هزینه سمپاشی خود صرفه جویی کنید.
 راهکارهای موثر در جهت کنترل آفات را از ما بخواهید.
  سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنید.

[siteorigin_widget class=”QT_CTA_Banner”][/siteorigin_widget]